En son beş Film izle Kentsel haber

Kutunun yanı sıra bir derece vardır. Derece üzerinde, eğer kutunun üstündeki düğmeye basarlarsa bir milyon doların sahibi olacakları nominaldır. Fakat bu durum dünyanın bir köşesinde hiç teşhismadıkları bir insanoğlunun ölmesine illet olacaktır. Norma ve Arthur kendilerini sağtöresel bir ikilemin içinde bulucaklardır. Müşkül bir hüküm onları bekler. Donnie Darco ile gönlümüzde taht kuran, Kıyamet Öyküleri ile kafalarımızı karıştıran rejisör Richard Kelly’nin son filmi The Box bakalım seyircide bu sefer nasıl bir reaksiyon yaratacak.

Asırlar önce, Mayalılar bizlere takvimlerini bıraktılar. Üstelik bu takvimin bir son çağü vardı ve bunun medlulı açıktı. O günden beri, astrologlar onu aptalfettiler, numeroloji uzmanları kehanet midein takvimden şifreler çıkardılar, jeologlar dünyanın o hin vadesinin dolacağını söylediler ve hatta hükümet bilimcileri birlikte dünyayı 2012'bile muntazır devasa çaplı afeti yadsıyamıyorlar. 2012 geldiğinde bileceğiz ki uyartıldık.

Mülevven hippi canından dibe vurmuş, yeni teknolojiler dolayısıyla pazarlamacılık melekelerini kaybetmiş, üstelik ihtiyarsı tarafından terkedilmiş, oğluyla umumi wc lerde, metrolarda, kiliselerde geceleyen ve küllerinden doğan bir Babanın öyküsü... 10 üzerinden 9 her vakit hakkıdır.

Ha bu arada film bitince sizde anlarsınız mutlak verdiğiniz sözlerin arkasında durun her insana güvenmeyin lakin bir de bakmışınız ki bazı insanlara güvenmeniz gerekirmiş. İYİ SEYİRLER...

tülay duymuş 14 Ilkgüz 2014, Pazar SÜPER Bİ FİLM YAAAAA. bazen pes edyoruz en ufak tefek bi zorlukta oysa olması müstelzim neyse onun bâtınin savaş etmek hd film izle lüzumlu..

30'lu evetşlardaki Aidan Bloom, tıngır kazanabilmek dâhilin çabalayan bir aktör ve iki çocuklu bir ev babası olsa da halen henüz temel kimliğini bulabilmenin arkaindedir.

Hâlâ çok küçükken, ailesini kebir bir trafik kazasında kaybeden Gina, aynı kazada da görme yetisini kaybedecektir. Çok az bir şekilde görebilen Gina, bu kazadan sonra bir türl&...   Tür : Altyazılı Yabancı, Dram, Gizem

Vaughn ve Marcus adındaki dü çok andıran arkadaş, İskoçya'da bir av gezisine çıkmaya karar verir. Fakat avda çağ geçirmeye süregelen iki arkadaş, çok geçmeden huzursuz edici sahnelerle zıtla...   Tür : Altyazılı Yabancı, Gerginlik, 2018

Kübra Özkan Tünel - The Tunnel 2016 Türki Altyazılı izle Ben yazgıımda hakeza ömre bedel bir film görmedim hiç ezbere izleyin.

Hayalet Kafalar - Ghostheads fanatiklerinin bir araya gelerek oluşturduğu yetişkin bir topluluk, dirim tarzlarıyla dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyor. Hayalet Kafalar karakterlerinin karakteristik özelliklerini...   Tür : Dublaj Yabancı, Belgeseller, 2016

Kendi tecrübelerinden yola çıkarak best seller olmuş üç aşk çingeneı yazan başarılı kalem erbabı Tsui Ting-Yin ilhamsız kalmış durumdadır.

Sürdürdüğü bir narkotik operasyonunda ustalıklerin uğrunda gitmemesi sonucunda Joey Gazelle, pis bir polisi vuran bir silahın ortadan kaldırılması ile görevlendirilir.

3 milyon ışık seneı uzaktaki bir yere giden bir yaratık, kaybolmuşdolaşma. Rastlantı eseri bu yaratıkla karşılaşan 10 yaşındaki bir çocuk, onunla bu arada bitmeyen bir maceraya dahil evet. O andan sonrasında aralarında başlayan sıkı dostlukl...   Tür : Dublaj Yabancı, Karı, Ilim-Montaj

Ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinkes tahmil yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmDeposu sitesi hiç bir legal mahkûmlüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde kazanç sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *